WYSOKIEJ KLASY DREWNO I WIEŹBY DACHOWE

Brynica, ul. Młyńska 5, 46-024 Łubniany, tel. 77 427 05 00
 

Drewno konstrukcyjne klejone – Opole


Powiększenie
Powiększenie

Drewno konstrukcyjne klejone przygotowujemy w naszym zakładzie w Brynicy. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów i ich wytrzymałość. Drewno klejone produkowane jest z gatunków drewna charakteryzujących się wysoką trwałością, przede wszystkim ze świerku. Wykorzystanie drewna jako materiału konstrukcyjnego niesie za sobą wiele korzyści. Jest to surowiec ekologiczny, więc jego zastosowanie nie ma niekorzystnych skutków dla środowiska naturalnego. Co więcej, drewno konstrukcyjne jest stabilne i bezpieczne w użytkowaniu.


Drewno konstrukcyjne klejone BSH i KVH


Sprzedajemy solidne drewno konstrukcyjne klejone KVH i BSH. Drewno BSH jest materiałem powstających z pojedynczych struganych i suszonych komorowo lameli, które są ze sobą łączone warstwowo za pomocą odpowiedniego kleju. Drewno KVH powstaje natomiast z elementów łączonych ze sobą wzdłużnie na mikrowczepy, co pozwala uzyskać nieograniczoną długość belki. Wśród oferowanych przez nas materiałów konstrukcyjnych znajdą Państwo również tarcicę suchą iglastą lub liściastą.


Wiemy, w jakich warunkach należy składować drewno, regulować temperaturę i wilgotność powietrza w pomieszczeniu oraz jak równo ciąć. Dzięki temu zapewniamy wysokiej jakości drewno w przystępnej cenie.


Kantówka klejona sosnowa


Wśród oferowanego przez nas drewna konstrukcyjnego znajdują się również kantówki klejone sosnowe. Są to wytrzymałe elementy, które z powodzeniem wykorzystać można do budowy budynków, jak i mniejszych konstrukcji takich jak altany ogrodowe. Kantówki klejone cechują się odpornością na kurczenie i pękanie oraz zwiększoną wytrzymałością na ogień.


Gwarantujemy kompleksową i terminową obsługę. Pracownicy doradzą przy wyborze najlepszych produktów tartacznych. Obsługujemy klientów z województwa opolskiego oraz z innych pobliskich województw.


Zapraszamy!